Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

(2014-02-25)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż Spółka Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia przystąpiła do udziału w ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, organizowanej z okazji 10 – lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Chcemy przedstawić mieszkańcom Grudziądza efekty rzeczowe jednego ze zrealizowanych przez nas w ostatnich latach Projektów  pn.: „ Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Grudziądzu”. W tym celu umożliwiamy wszystkim zainteresowanym zwiedzanie zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody (przy ul. Hallera) i zapoznanie się z przebiegiem procesu technologicznego polegającego na pozyskaniu i uzdatnianiu wody.  Dla Przedszkolaków przewidujemy konkurs plastyczny "jak oszczędzasz wodę i dbasz o środowisko".

Z poważaniem

Małgorzata Paździor – Roclawski

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. Grudziądz

Osoby zainteresowane zwiedzeniem Stacji zapraszamy w piątek 9 maja od godzimy 11 do 15 lub w sobotę 10 maja od godziny 9 do 14. Chętni są proszeni o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 56 45 04 956 – w szczególności w przypadku większych grup istnieje konieczność dokonania wcześniejszej rezerwacji wejść.

  • Deszczówka

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl