Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Kody QR na fakturach

(2022-10-12)
Uprzejmie informujemy, że od dnia 15 października 2022 r. uruchamiamy dodatkową funkcjonalność. Na fakturach umieszczane będą kody QR ułatwiające płatność.

Możliwość elektronicznego podpisywania umów z Klientami

(2022-09-20)
Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy możliwość elektronicznego podpisywania umów z Klientami za pomocą e-podpisu. Znacznie upraszcza to proces zawierania umów, dlatego zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności. Aby móc skorzystać z tego rozwiązania, konieczne jest posiadanie przez Odbiorcę elektronicznego podpisu kwalifikowanego.

BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA

(2022-07-21)
Szanowni Klienci, Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od Centrum Badawczo Rozwojowego pierwszy raport z badania satysfakcji klientów korzystających z naszych usług. Na podstawie przeprowadzonego badania większość klientów, która wzięła udział w badaniu, pozytywnie oceniła jakość obsługi klienta przez naszą Spółkę i poleciłaby świadczone przez nas usługi. .

Awaria naszego obecnego dostawcy usług telekomunikacyjnych

(2022-07-14)
Wystąpiła duża awaria sieci T-mobile, naszego obecnego dostawcy usług telekomunikacyjnych. Występują w związku z tym problemy z łącznością telefoniczną.
  • Deszczówka

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl