Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

PILNE!!! KOMUNIKAT SANEPIDU W SPRAWIE PRZYDATNOŚCI WODY W GRUDZIĄDZU DO SPOŻYCIA

(2022-07-09)
Po analizie sprawozdania z badania wody pobranej w dniu 7 lipca br. z punktu zgodności zlokalizowanego w Jednostce Straży Pożarnej przy ul. Strażackiej SANEPID wydał komunikat o PRZYDATNOŚCI DOSTARCZANEJ PRZEZ MWiO WODY DO SPOŻYCIA. Woda ODPOWIADA WYMAGANIOM mikrobiologicznym określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Komunikat w sprawie badania jakości wody.

(2022-05-25)
Niniejszym informujemy, iż służby SANEPIDU w badaniu jakości wody w tzw. punkcie zgodności, zlokalizowanym na terenie Jednostki Straży Pożarnej przy ul. Strażackiej, stwierdziły obecność bakterii grupy coli w ilości 3 jtk/100 ml. Norma mówi o liczbie 0jtk/100 ml.

Od dnia dzisiejszego uruchomiliśmy w naszym Biurze Obsługi Klienta przy ul. Curie Skłodowskiej 10 w Grudziądzu badanie satysfakcji klientów korzystających z naszych usług.

(2022-05-25)
Każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam w poprawie jakości świadczonych przez nas usług. Ankieta jest anonimowa, prosta i jej wypełnienie trwa nie więcej niż 5 minut. Bardzo dziękujemy, że pomagają nam Państwo zmieniać się na lepsze.

Informacja dotycząca pożaru na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie

(2022-05-09)
W dniu 9 maja 2022 r. (poniedziałek) ok. godz. 3 w nocy, na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie, doszło do zapalenia się tzw. Pre-RDF – czyli wysokokalorycznej frakcji odpadów komunalnych, służącej do produkcji paliwa alternatywnego RDF.
  • Deszczówka

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl