Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Aktualności

Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza

(2015-03-11)
Mamy przyjemność poinformować, iż decyzją Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego przyznano dofinansowanie na Projekt pn.: „Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie koło Grudziądza”.

PRZEDŁUŻENIE OFERTY ZWIĄZANEJ Z PRZYŁĄCZENIEM NIERUCHOMOŚCI DO KANALIZACJI W REJONIE SADOWO-TUSZEWO

(2015-01-20)
W związku z wybudowaniem w Państwa rejonie sieci kanalizacji sanitarnej, chcielibyśmy poinformować Państwa o przedłużeniu terminu ważności promocyjnej oferty na usługi związane z przyłączeniem nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Vademecum

(2015-01-19)
Po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Państwa pozycję, w której w skróconej formie zaprezentujemy działalność Grudziądzkich Wodociągów. Temat jest na tyle obszerny, że część wiadomości zamieszczonych w Vademecum to wyłącznie zasygnalizowanie podstawowych informacji i danych związanych z Wodociągami. Mamy nadzieję, że Vademecum przybliży Państwu działalność naszej firmy.

Wydawanie warunków technicznych w zakresie wód deszczowych - komunikat

(2015-01-18)
W związku z tym, że za sieć kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Miasto Grudziądz odpawiada Zarząd Dróg Miejskich, MWiO sp. z o.o. nie wydaje warunków technicznych w zakresie podłączeń do kanalizacji deszczowej, służby MWiO nie dokonują również odbioru robót dotyczących wód deszczowych.
  • Deszczówka

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl