Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Jesteś na: Strona główna

IBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

zaloguj się załóż konto

E-faktura

System faktur elektronicznych

Chcę przystąpić do E-faktur załóż konto

Sprzedaż Internetowa


Miło nam poinformować Państwa o nowo powstałej witrynie internetowej (sklep) na której mogą Państwo zakupić organiczny środek poprawiający właściwości gleby. Do tej pory zakupu można było dokonać tylko w wybranych punktach sprzedaży, od teraz można dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.

sklep

Aktualności zobacz wiecej ›

Praca:

Spółka obecnie poszukuje kandydatów na poszczególne stanowiska: Kierownik robót/inżynier sanitarny, mechanik sprzętu i maszyn, kierowca pojazdu pow. 3,5 d.m.c., kierowca - monter konserwator sieci kanalizacyjnej.

2023-11-14zobacz więcej ›

Zmiana cen za wodę i ścieki.

Przypominamy, że zgodnie z taryfą zatwierdzoną Decyzją GD.RZT.70.294.144.2021/D.JM z dnia 08.09.2021 r. przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Gdańsku, od dnia 29.09.2023 r. nastąpi zmiana cen...

2023-11-03zobacz więcej ›

UWAGA! Zmiana numeru rachunku bankowego

Informujemy, że zmianie ulega nasz numer rachunku bankowego. Uprzejmie prosimy, aby zgodnie z informacjami na fakturach dokonywać płatności na nowy numer konta w banku Santander.

2023-11-01zobacz więcej ›

Zmiana dni otwarcia kasy.

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 września 2023 r. kasa czynna będzie we wtorki i piątki w godz. 8.00 - 14.30, z przerwą w godz. 11.00 - 11.30.

2023-07-20zobacz więcej ›

Awaria sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Focha i Aleja 23 Stycznia.

Informujemy, że doszło do awarii sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Focha i Aleja 23 Stycznia.

2023-03-20zobacz więcej ›

Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś, tj. w środę 22.03.2023 r. na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie zmarł nasz drogi Kolega.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś, tj. w środę 22.03.2023 r. na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami w Zakurzewie zmarł nasz drogi Kolega.

2023-03-20zobacz więcej ›

PROBLEMY W FUNKCJONOWANIU IBOK'a

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższym czasie mogą wystąpić problemy z funkcjonowaniem iBOK'a.

2023-03-20zobacz więcej ›

OGŁOSZENIE O WOLNYCH MIEJSCACH GARAŻOWYCH I POSTOJOWYCH

dostępne od zaraz: Miejsce garażowe nr 30 zlokalizowane przy ul. Gen. Józefa Hallera 79; Miejsce postojowe nr 19 zlokalizowane przy ul. Jackowskiego. dostępne od 01.04.2023:

2023-01-17zobacz więcej ›

Świadczymy usługi

Laboratoryjne Uzgadnianie projektów Wykonawstwo przyłączy
wod-kan
Odbiór Przyłączy Kanalizacyjne Recykler Oczyszczalnia ścieków Odpady Komunalne

Pobieramy próbki, wykonujemy badania chemiczne, mikrobiologiczne oraz badania właściwości fizycznych wody, ścieków, gleb, osadów i odpadów. Świadczymy usługi projektowania budowlanego przyłącza wodociągowego oraz udostępniamy warunki techniczne na przyłączenie nieruchomości do sieci wodociągowej. Kompleksowe wykonanie przyłącza wodociągowego rozumiane jest przez nas jako pełne wykonanie wszystkich czynności od podpisania umowy z klientem na wykonanie przyłącza aż do podania wody do urządzeń domowych. Wykonujemy odbiory przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych po złożeniu właściwych dokumentów. Świadczymy usługi dla osób fizycznych i prawnych z zakresu eksploatacji i konserwacji sieci kanalizacyjnych ściekowych i deszczowych tj.: czyszczenie sieci, udrażnianie kanałów, próby ciśnieniowe, wbijanie igłofiltrów. Wykonujemy usługę napraw nawierzchni asfaltowych metodą recyklingu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na szybkie i sprawne remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych bez konieczności wyłączania dróg z ruchu. Świadczymy usługi w zakresie przyjmowania do stacji zlewnej dowożonych ścieków oraz przekazywania osadów ściekowych do rolniczego wykorzystania w gospodarstwach. Świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Oferujemy różnego rodzaju oraz różnej wielkości pojemniki, aby dostosować się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

czytaj więcej
  • Deszczówka

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl